Wilcza wyprawa do Bydgoszczy

3 tygodni temu
W niedzielę krośnieńskich żużlowców czeka trudna przeprawa w Bydgoszczy (Fot. Wilki Krosno)

Cellfast Wilki Krosno czeka w niedzielę mecz w Bydgoszczy, gdzie zmierzą się tamtejszą Abramczyk Polonią. Krośnianie po porażce 42-48 przed własną publicznością w pierwszym meczu obu zespołów, chcą zrewanżować się ekipie znad Brdy.

ŻUŻEL. METALKAS 2. EKSTRALIGA

Krośnianie po serii słabszych występów, w ostatnim meczu wrócili na zwycięską ścieżkę, pewnie pokonując w meczu na własnym torze zespół z Gdańska. W Bydgoszczy ekipa z Podkarpacia przez cały czas będzie sobie musiała radzić bez swojego lidera, Dimitriego Berge.

– Staw barkowo-obojczykowy Dimitriego zrósł się idealnie. Nie ma żadnych komplikacji. Dimitri wrócił do domu, ale już za kilka dni rozpocznie rehabilitację w klinice Rehasport w Poznaniu – powiedział Grzegorz Leśniak, prezes Cellfast Wilki Krosno.

– Trudno w tym momencie powiedzieć, kiedy Dimitri powróci na tor, ale każdy dzień działa teraz na jego korzyść. Udział naszego zawodnika w fazie play-off nie powinien być zagrożony, być może powrót nastąpi nieco wcześniej – dodał sternik krośnieńskiego klubu, cytowany przez oficjalną stronę klubową.

AWIZOWANE SKŁADY

ABRAMCZYK POLONIA: 9. Kai Huckenbeck, 10. Andreas Lyager, 11. Mateusz Szczepaniak, 12. Tim Sorensen, 13. Krzysztof Buczkowski, 14. Olivier Buszkiewicz, 15. Franciszek Karczewski, 16. Franciszek Majewski

CELLFAST WILKI: 1. Kenneth Bjerre, 2. Patryk Wojdyło, 3. Norbert Krakowiak, 4. Vaclav Milik, 5. Jakub Wieszczak, 6. Piotr Świercz, 7. Szymon Bańdur

ABRAMCZYK POLONIA Bydgoszcz – CELLFAST WILKI Krosno

niedziela, godz. 14 (transmisja Canal+ Online)

Idź do oryginalnego materiału