Woda wdzierała się do piwnic i garaży. Ulewa sparaliżowała część regionu [ZDJĘCIA]

1 dzień temu
Kilkadziesiąt minut intensywnego deszczu wystarczyło, by w wielu miejscach Ostrołęki i okolic pojawiły się podtopienia. Do akcji ruszyły jednostki PSP i OSP, które usuwały skutki ulewy.
Idź do oryginalnego materiału