Kto może skorzystać?
- osoby od 20 do 49 lat - raz na 5 lat,
- osoby po 50. roku życia - raz na 3 lata,
- uczestnicy programu "Profilaktyka 40 PLUS" mogą przystąpić po upływie roku od ostatnich badań.
Co obejmuje program?
- ankietę zdrowotną,
- pakiet badań laboratoryjnych (m.in. morfologia, glukoza, lipidogram, TSH, kreatynina z eGFR, badanie moczu),
- konsultację podsumowującą wyniki,
Indywidualny Plan Zdrowotny (IPZ) z zaleceniami dotyczącymi profilaktyki i stylu życia.
Jakie choroby może pomóc wykryć?
- choroby układu krążenia,
- cukrzycę,
- choroby nerek,
- zabur

2 dni temu














