71. OKR w Ostrołęce dobiegł końca. Artyści z całego kraju zakończyli kilkudniowe zmagania [ZDJĘCIA, WIDEO]

1 godzina temu
Przez ostatnie dni Ostrołęka była krajową stolicą poezji i słowa mówionego. W Ostrołęckim Centrum Kultury odbywał się finał turnieju recytatorskiego, który przyciągnął artystów z różnych zakątków Polski. Dzisiaj wydarzenie dobiegło końca, a zwieńczeniem kilkudniowych zmagań była ...
Idź do oryginalnego materiału