Przez ostatnie dni Ostrołęka była krajową stolicą poezji i słowa mówionego. W Ostrołęckim Centrum Kultury odbywał się finał turnieju recytatorskiego, który przyciągnął artystów z różnych zakątków Polski. Dzisiaj wydarzenie dobiegło końca, a zwieńczeniem kilkudniowych zmagań była ...