Z Jantaru Ostrołęka do Kadry Mazowsza. Maria Jastrzębska z powołaniem na finały OOM

1 godzina temu
Maria Jastrzębska z Klubu Sportowego Jantar Ostrołęka została powołana do Kadry Mazowsza U-15 na Turniej im. Ireny Półtorak. Finały Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży odbędą się w czerwcu i lipcu 2026 roku.
Idź do oryginalnego materiału