Biłgorajscy karatecy na podium

2 dni temu
Pięć medali wywalczyli reprezentanci Biłgorajskiej Akademii Sztuk Walki podczas II Turnieju Rankingowego Polskiej Unii Karate Tradycyjnego, który odbył się w sobotę 20 czerwca w Łodzi.
Idź do oryginalnego materiału