Burze już poszły, wracają upały. Będzie gorąco!

2 godzin temu
Uspokoiła się pogoda, o ile chodzi o burze, ale generalnie nie odpuszcza – w tym tygodniu we Wrocławiu będzie naprawdę gorąco. Upały wrócą w środę lub czwartek i utrzymają się przynajmniej przez kilka dni.
Idź do oryginalnego materiału