Druga z rzędu porażka. Motor Lublin rozgromiony w Krakowie

Klęska piłkarzy Motoru Lublin pod Wawelem. W 13. kolejce ekstraklasy beniaminek przegrał na wyjeździe z Cracovią 2:6.

Goście dwukrotnie w tym spotkaniu obejmowali prowadzenie: za sprawą Pawła Stolarskiego w 2. i Mathieu Scaleta [Matie Skaleta] w 8. minucie. Cracovia wyrównywała po strzałach Davída Kristjána Ólafssona w 6. i 44. minucie. Po przerwie ten sam zawodnik dał gospodarzom trzecią bramkę w 72. minucie. Od tego momentu gra przyjezdnych zupełnie się posypała. Dwukrotnie Kacpra Rosę pokonał Benjamin Källman (77., 79. min.), a dzieła zniszczenia dopełnił Mateusz Bochniak (86. min.).

Była to druga z rzędu porażka lubelskiej drużyny, która w tabeli z dorobkiem 15 punktów zajmuje 11. miejsce. W przyszłą sobotę Motor na własnym stadionie zmierzy się z Pogonią Szczecin.

Więcej o dzisiejszym meczu “żółto-biało-niebieskich” powiemy w Radiowym Studiu Sportowym, po godzinie 18:00.