G'mrice Davis zamienia Wrocław na Poznań

radiowroclaw.pl 1 godzina temu
Amerykańska koszykarka w nadchodzącym sezonie Basket Ligi Kobiet będzie reprezentować barwy wicemistrza kraju - zespołu Enea AZS Politechnika.
Idź do oryginalnego materiału