Grad bramek w Goleniowie. Olimp zdobyty

Do dobrej strzeleckiej formy powrócili dzisiaj piłkarze MKS Ina Goleniów. kilka ustępowali im przyjezdni z Gościna, efektem jest więc siedem goli i sporo emocji.

Biało – zieloni podejmowali dzisiaj na swoim boisku Olimp Gościno. Mecz rozpoczął się dla nich bardzo, dobrze, już po 13 minutach prowadzili bowiem, po trafieniach Mojsiewicza i Tomaszewicza, 2:0. Później do głosu doszli jednak goście, którzy kontaktowego gola, którego autorem był Stadnik, zdobyli w 29. minucie.

Wymiana ciosów kontynuowana była w drugiej połowie. Na 3:1 podwyższył Rutkowski, 5 minut po nim nadzieje Olimpu na dobry wynik przywrócił jednak Gozdal, wykorzystując rzut karny. Na kwadrans przed końcem czwartego gola dla Iny zdobył Szymfeld i to jednak nie zamknęło wyniku, bo w 81. minucie rzut karny ponownie skutecznie wykonał Gozdal i emocji nie brakło do końca. Na szczęście mecz zakończył się wynikiem 4:3 i komplet punktów został w Goleniowie.

Ina następny ligowy mecz rozegra 2. listopada w Manowie.