Gratulacje dla młodych piłkarzy

1 godzina temu

Samorząd powiatowy docenił sukces sportowy reprezentacji Szkoły Podstawowej nr 2 w Ostrzeszowie, która zdobyła wicemistrzostwo Wielkopolski LZS w turnieju piłki nożnej chłopców Mała Piłkarska Kadra Czeka.

17 czerwca, podczas specjalnego spotkania wicestarosta Lech Janicki oraz przedstawiciele Ludowych Zespołów Sportowych (Edmund Tetlak – przewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS w Ostrzeszowie i Alojzy Kabat – wiceprzewodniczący Powiatowego Zrzeszenia LZS w Ostrzeszowie) przekazali oficjalne podziękowania i listy gratulacyjne dla dyrektora szkoły Jerzego Kurzawy oraz kadry trenerskiej – nauczyciela wychowania fizycznego Krzysztofa Kuchty.

Drugie miejsce w turnieju potwierdza wysoki poziom szkolenia sportowego oraz ogromne zaangażowanie samych zawodników i ich trenera.

Gratulujemy młodym piłkarzom oraz kadrze pedagogicznej i życzymy kolejnych sukcesów!

Idź do oryginalnego materiału