Hokej: PLHR. Podhale w brązie!

1 dzień temu
Hokeiści Podhala na rolkach zagrali o brązowy medal z Polonią Bytom, w finałowym turnieju rozegranym w Cieszynie. Z tym zespołem górale zmierzyli się w piątek w grupie i wygrali 7:6 po dogrywce.
Idź do oryginalnego materiału