- To praktyka, która uczy uważności, równowagi i świadomego kontaktu ze sobą. Dzięki niej możemy lepiej rozumieć potrzeby własnego ciała, wyciszać umysł i odnajdywać spokój choćby w codziennym pośpiechu. Kocham aktywny tryb życia, ponieważ nasz organizm stworzony jest do ruchu i bez niego zaczyna chorować, ale joga jest aktywnością wyjątkową. Może ją ćwiczyć każdy i trening można dostosować do wieku i kondycji fizycznej ćwiczących. Mówię to z całą odpowiedzialnością, gdyż od kilku lat prowadzę zajęcia jogi w klubie seniora i choćby wiek 90 lat nie jest przeszkodą. Jako instruktor obserwuję, jak joga pomaga ludziom nie tylko poprawić sprawność i zdrowie, ale także budować większą pewność siebie, cierpliwość i życzliwość wobec samych siebie - mówi wykwalifikowana instruktorka.
Jej przygoda z jogą zaczęła się prawie 10 lat temu.
- Trenowałam wtedy karate

1 dzień temu















