Kolejna inwestycja drogowa w gminie Chełmiec. Podpisano umowę na remont
2 godzin temu
- Strona główna
- Drogi i komunikacja
- Kolejna inwestycja drogowa w gminie Chełmiec. Podpisano umowę na remont
Powiązane
Pod Warszawą stanęły pociągi. Powodem awaria i upał
2 godzin temu
Akcja policji na Rynku Bałuckim. Wszystko przez... kota!
5 godzin temu
Polecane
Ponad 40 stopni. Mógł paść rekord temperatury w Polsce
17 minut temu
Rekord upału w Polsce. W Toruniu odnotowano 40,3 st. C
31 minut temu
Rekord czerwca pobity. 39,4°C w Słubicach i Toruniu
34 minut temu
Tragiczny karambol na S3. Jedna osoba nie żyje
52 minut temu






![Dobrego Pasterza. Nieaktualny znak przez cały czas kieruje pieszych na obejście [ZDJĘCIA]](https://cowkrakowie.pl/wp-content/uploads/2026/06/Dobrego_pasterza7.jpg)



