Podlasie zapłonie zielenią! Gwiazdy, muzyka i ekologia na bezpłatnym festiwalu Zielono Mi!

2 godzin temu
Już w pierwszy lipcowy weekend Białystok i Tykocin staną się stolicą naturokultury. Nadchodzi festiwal „Zielono Mi!” – wyjątkowe, całkowicie darmowe wydarzenie, które połączy miłość do przyrody, sztuki i lokalnej społeczności. Gwiazdy wielkiego formatu blisko natury

W dniach 4-5 lipca na Podlasiu zagoszczą znane nazwiska z całego kraju. W programie zaplanowano spotkania m.in. z aktorkami Katarzyną Herman i Julią Kamińską, której koncert zamknie pierwszy dzień imprezy. Nie zabraknie też kultowej lekarki weterynarii Doroty Sumińskiej oraz nagradzanych pisarek: Natalki Suszyńskiej i Anety Prymaki-Oniszk. O podlaski klimat zadbają lokalni artyści, w tym laureaci Paszportu Polityki – Sw@da x Niczos, a także Karolina Cicha.


Zielony autobus i eksperckie debaty

„Zielono Mi!” to nie tylko koncerty, ale też solidna dawka wiedzy i przygody. Na uczestników czekają warsztaty, teatr oraz spacery przyrodnicze. Absolutnym hitem może okazać się „Zielony autobus z Kolorkiem” – 5-godzinna wycieczka po regionie z popularnym &
Idź do oryginalnego materiału