Medale pływaka UŚKS Ostrołęka na Letnich Mistrzostwach Polski Masters

2 godzin temu
Sukces ostrołęckiego pływaka. Tomasz Ambroziak, reprezentujący UŚKS Ostrołęka, znakomicie zaprezentował się podczas Letnich Mistrzostw Polski Masters, zdobywając trzy medale. Ostrołęcki zawodnik wywalczył 2. miejsce na dystansie 200 m stylem motylkowym, 3. miejsce na dystansie 15...
Idź do oryginalnego materiału