Podopieczne trenerów Marcina Piotrowskiego, Aleksandry Olszewskiej i Mariusza Komorowskiego wygrały wszystkie mecze fazy grupowej, zajmując pierwsze miejsce i awansując do grupy mistrzowskiej. Łomżynianki pokonały kolejno SP Mała 17:3, SP Białystok 21:4, SP Gorzów Wielkopolski 8:7 oraz SP Elbląg 10:2.
W pierwszym spotkaniu grupy mistrzowskiej reprezentantki SP 4 pewnie wygrały z mistrzem drugiej grupy SP Konin 11:3. W kolejnym meczu zmierzyły się z zespołem z Łodzi, który odniósł zwycięstwo 9:4 i zapewnił sobie pierwsze miejsce w grupie mistrzowskiej. Drużyna z Łomży zakończyła tę część rywalizacji na drugim miejscu, ale już wcześniej miała zapewniony awans do wielkiego finału.
W meczu o złoty medal doszło do rewanżu za wcześniejszą porażkę. Tym razem role się odwróciły. Finał rozpoczął się znakomicie dla łomżynianek, które gwałtownie objęły prowadzenie 4:0. Świetnie funkcjonowała defensywa, a skuteczna gra w ataku sprawiła, iż rywalki nie potrafiły znaleźć sposobu na sf
















