Młodzi piłkarze z Ostrołęki w formie. Trofea z dwóch turniejów

1 godzina temu
Zawodnicy Akademii Młodego Piłkarza z Ostrołęki mają za sobą kolejne występy - zarówno podczas turnieju bramkarskiego w Mławie, jak i na rozgrywkach w Ełku.
Idź do oryginalnego materiału