W sobotę zespół młodzika Czarnych Nakło rozgrywał już swój ostatni mecz ligowy w tym sezonie. Na własnym boisku podejmowali zespół Bergovii Bydgoszcz. Mimo tego, iż tego dnia pogoda nie sprzyjała do gry w piłkę to drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony i wygrała kolejne spotkanie. Podsumowując tę rundę liczbowo, w 14 spotkaniach zaliczamy:
– 10 zwycięstw
– 2 remisy
– 2 porażki
– 58 zdobytych bramek – 4,14 na mecz
– 27 straconych bramek – 1,92 na mecz
Ostatecznie rundę wiosenną kończą na bardzo dobrym drugim miejscu w tabeli. Z meczu na mecz, z treningu na trening ekipa ta cały czas zalicza ogromny progres, a względem poprzedniej rundy zrobili duży krok w przód w kontekście rozwoju indywidualnego jak i drużynowego.
Dziękujemy wszystkim zawodnikom za zaangażowanie i wysiłek włożony w każdy trening i mecz. Dziękujemy również rodzicom za wsparcie, pomoc oraz doping przez całą rundę.
Od następnej rundy czekają ich kolejne wyzwania w piłce już 11-sto osobowej. Czeka ich dużo pracy w okresie przedsezonowym, ale już nie mogą się doczekać.
CZARNI Nakło – Bergovia Bydgoszcz 8:4 (4:2)
Bramki dla Czarnych Nakło zdobyli: Igor Smażyk – 3, Filip Stachowski -2, Tymoteusz Nowakowski, Nikodem Zieliński, Aleksander Okpisz po 1
Czarni Nakło zagrali w składzie: Wiktor Biernacki, Szymon Górka, Karol Wiczyński, Tymoteusz Nowakowski, Maciej Klapa, Wojciech Klapa, Nikodem Zieliński, Kacper Biskup, Kajetan Waniak, Jakub Szcześniak, Oliwier Dyba, Marcin Krusik, Aleksander Okpisz,, Maksymilian Mikołajczak, Filip Stachowski, Błażej Marasz, Igor Smażyk. Trener: Fabian Sowa.
KS. Czarni Nakło

2 dni temu















