Ogólnopolski turniej w hali "czwórki". Koszykarz gospodarzy najlepszym strzelcem [ZDJĘCIA]

1 dzień temu

Ogólnopolski Turniej Koszykówki im. Tadeusza Konata w Rawiczu

Zmagania młodych koszykarzy odbyły się w dniach 20-21 czerwca w hali Szkoły Podstawowej nr 4 w Rawiczu. W tym roku grały cztery zespoły. Były to:

  • KS Sudety Jelenia Góra
  • MKS Września
  • TKM Włocławek
  • gospodarze - Rawia Rawi Met Rawicz.

Najlepiej zaprezentowała się drużyna z Jeleniej Góry. Drugie miejsce zajął zespół z Włocławka. Trzecią lokatę wywalczyła ekipa z Wrześni, a czwartą - gospodarze.

Królem strzelców został Adam Lewandowski z Rawii. Rzucił 98 punktów. MVP imprezy okrzyknięto Kacpra Koperka z ekipy Sudety Jelenia Góra. Najlepszymi zawodnikami w drużynach, wybrani przez trenerów, to: Karol Baliński (Sudety), Andrzej Chwiłkowski (MKS), Kamil Szanowski (TKM) i Sebastian Stachowiak (Rawia). Upominkami podziękowano także trenerom za prowadzenie ekip.

- Gratulacje dla wszystkich uczestników i trenerów - powiedział Robert Jamroży, prezes koszykarskiej Rawii. - Podziękowania dla wszystkich sponsorów, sędziów, obsługi sali, rodziców. Zapraszamy na kolejne turnieje do Rawicza. We wrześniu będziemy organizowali kolejne trzy - dodał.

https://rawicz24.pl/sport/ambitna-gra-i-sukces-uczennic-sp4-rawicz-za-nimi-final-ogolnopolski/OrrhPvfTqYbYGcn2p3DB
Idź do oryginalnego materiału