Paraliż Band zagrał na Przystani Toruń. Zespół świętował 30-lecie

1 godzina temu
Niedzielne koncerty przy Przystani Toruń przyciągnęły wielu mieszkańców. Podczas trzeciego dnia obchodów Święta Miasta na plenerowej scenie wystąpiły zespoły Lor, RAT KRU oraz Paraliż Band. Toruńska legenda reggae świętowała swój jubileusz 30-lecia i z tej okazji odebrała pamiątkową tablicę od władz miasta. Muzyczna różnorodność na Przystani Toruń Trzeci dzień Dni Miasta w Toruniu dostarczył uczestnikom […]
Idź do oryginalnego materiału