Pierwszy mecz barażowy jedną bramką wygrywa zespół Czarnych Nakło

1 dzień temu
Dzisiaj, 21 czerwca 2026 roku na Stadionie Miejskim im. Klemensa Biniakowskiego seniorzy Czarnych Nakło w pierwszym meczu barażowym o wejście do klasy okręgowej podejmowali drużynę Lidera Włocławek. Za tydzień mecz rewanżowy w Włocławku. Mecz po trzech bramkach Kamila Wisiorka wygrał Zespół z Nakła nad Notecią. Gratulujemy walki o zwycięstwo. Liczymy na dobry wynik w drugim meczu.
CZARNI Nakło – LIDER Włocławek 3-2
Bramki dla Czarnych zdobył:K. Wisiorek – 3
Czarni Nakło zagrali w składzie: K. Socha, Sz. Pruss, M. Kryszak, R. Grodzki, J. Rożek, W. Garczewski, R. Jagodziński (od 60’ K. Jagodziński), A. Megger (od 77’ M. Nowacki), S. Pazderski, J. Makowski, K. Wisiorek (od 84’ S. Łukomski)
Żółte kartki: R. Jagodziński S. Pazderski.
Zdjęcia z meczu zamieścimy później.
tekst i zdjęcie: Dariusz Wojciechowski
Idź do oryginalnego materiału