Piłkarskie święto w Dobrym Mieście. Młodzi gracze uczcili pamięć trenera

1 dzień temu

Młodzi piłkarze w Dobrym Mieście założyli koszulki najlepszych reprezentacji. Na stadionie miejskim rozgrywany jest 2. Memoriał im. Bohdana Basa. – Pierwszego dnia graliśmy w koszulkach najlepszych klubów – mówi organizator Łukasz Iwaszko z DKS Dobre Miasto: W niedzielę mini mundial. Wszyscy grają w koszulkach wybranych drużyn. W ten sposób postanowiliśmy uczcić pamięć Bohdana Basa, jednej […]

Idź do oryginalnego materiału