Młodzi piłkarze w Dobrym Mieście założyli koszulki najlepszych reprezentacji. Na stadionie miejskim rozgrywany jest 2. Memoriał im. Bohdana Basa. – Pierwszego dnia graliśmy w koszulkach najlepszych klubów – mówi organizator Łukasz Iwaszko z DKS Dobre Miasto: W niedzielę mini mundial. Wszyscy grają w koszulkach wybranych drużyn. W ten sposób postanowiliśmy uczcić pamięć Bohdana Basa, jednej […]
Piłkarskie święto w Dobrym Mieście. Młodzi gracze uczcili pamięć trenera
1 dzień temu
- Strona główna
- Sport lokalny
- Piłkarskie święto w Dobrym Mieście. Młodzi gracze uczcili pamięć trenera
Powiązane
20 medali lekkoatletów GZSN Start
34 minut temu
Ostrowia nie zmarnowała szansy
55 minut temu
WIELKI SUKCES NASZYCH KICKBOXERÓW!
1 godzina temu
MVP SuperPucharu Polski pozostaje w Gorzowie Wlkp.
1 godzina temu
Polecane
Pełen line-up Pol’and’Rock Festival 2026
1 godzina temu
Borek o messim: transimsję skończyliśmy wzruszeni #shorts
1 godzina temu
















