Piłkarze Górnika Łęczna przegrali 1:2 z Dynamo Bukareszt w rozegranym w Kielcach pierwszym meczu sparingowym w okresie przygotowawczym. Rywal to zespół rumuńskiej ekstraklasy.
Bramkę dla Łęcznian zdobył w 84 minucie meczu Dawid Tkacz.
W kolejnym spotkaniu kontrolnym Górnik 27 czerwca na wyjeździe zmierzy się z ekstraklasowym Radomiakiem.
AR
Fot. Wojciech Szubartowski / archiwum RL

2 dni temu















