Silvant Kajak Elbląg wraca z ośmioma medalami! [ Sport ]

1 dzień temu
Trzy kolejne medale wywalczyli ostatniego dnia Mistrzostw Polski w sprincie kajakowym reprezentanci Silvanta Kajak Elbląg. Łącznie nasi zawodnicy wracają z Bydgoszczy z fantastycznym dorobkiem ośmiu krążków. To najlepsze Mistrzostwa w historii elbląskiego klubu.
Idź do oryginalnego materiału