Słynny zegar wrócił na Plac Miarki. Mieszkańcy wybrali go w Budżecie Obywatelskim [Zdjęcia]
Zdjęcie: Słynny zegar wrócił na Plac Miarki. Mieszkańcy wybrali go w Budżecie Obywatelskim [Zdjęcia]
Na Placu Miarki w Katowicach ponownie stanął wolnostojący zegar. Projekt zgłoszony do Budżetu Obywatelskiego przez Aleksandrę Różycką zdobył 836 głosów. Zobaczcie, jak wygląda!

2 godzin temu



![Ostrołęka: alarmy w urzędach. Mieszkańcy muszą liczyć się z utrudnieniami [WIDEO, ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/bez_nazwy-10.jpg)









