Sukces ostrołęckich ratowników wodnych. Medale i rekordy Polski na Pucharze Polski w Skierniewicach [ZDJĘCIA]

2 godzin temu
Znakomitym rezultatem zakończył się start reprezentantów WOPR-OS Ostrołęka w Pucharze Polski w sportowym ratownictwie wodnym. Podczas zawodów, które odbyły się 20 czerwca 2026 roku w Skierniewicach, ostrołęccy zawodnicy wywalczyli łącznie 16 medali, dwa rekordy Polski oraz wysoki...
Idź do oryginalnego materiału