Najlepsze reprezentacje siatkarskie świata przyjadą do Gliwic. W dniach 24-28 czerwca PreZero Arena będzie gospodarzem turnieju Siatkarskiej Ligi Narodów Mężczyzn. Kibice zobaczą w akcji m.in. reprezentację Polski, a także drużyny z Argentyny, Niemiec, Belgii, Chin i Turcji.
Polska zagra przed własną publicznością
Gliwice będą areną drugiego tygodnia fazy interkontynentalnej tegorocznej edycji rozgrywek. Siatkarska Liga Narodów to prestiżowy cykl, w którym rywalizuje 18 najlepszych reprezentacji świata. Występy biało-czerwonych tradycyjnie cieszą się ogromnym zainteresowaniem kibiców.
Polacy rozegrają w Gliwicach cztery spotkania. Ich rywalami będą kolejno Belgowie, Turcy, Niemcy oraz Argentyńczycy.
Pięć dni sportowych emocji
Turniej rozpocznie się 24 czerwca. Tego dnia reprezentacja Polski zmierzy się z Belgią. Dzień później biało-czerwoni zagrają z Turcją, 27 czerwca podejmą Niemców, a na zakończenie turnieju – 28 czerwca – Argentynę.
W PreZero Arenie odbędzie się łącznie jedenaście spotkań. Oprócz meczów gospodarzy kibice będą mogli śledzić rywalizację Chin, Turcji, Argentyny, Niemiec i Belgii.
Harmonogram meczów reprezentacji Polski:
– 24 czerwca, godz. 20.00 – Polska – Belgia,
– 25 czerwca, godz. 20.00 – Polska – Turcja,
– 27 czerwca, godz. 17.00 – Polska – Niemcy,
– 28 czerwca, godz. 20.00 – Polska – Argentyna.
źródło: opracowanie własne na podstawie materiałów UM Gliwice

2 godzin temu
















