Trzecia liga nie dla Stomilu. W Mińsku lepsza okazała się Mazovia

1 dzień temu

Piłkarze Stomilu Olsztyn przegrali finałowy baraż o wejście do III ligi. W Mińsku Mazowieckim ulegli miejscowej Mazovii 0:1. Finały baraży poprzedził mecz piłkarzy ze stolicy Warmii i Mazur z wicemistrzem Podlasia Warmią Grajewo. Ten mecz stomilanie wygrali 2:0, dzięki czemu w niedzielę walczyli o awans do wyższej klasy rozgrywkowej z zespołem z Mazowsza. Przypomnijmy, iż […]

Idź do oryginalnego materiału