UKS Atleta ma powody do radości. Sebastian i Szymon z rekordami [ZDJĘCIA]

1 godzina temu
20 czerwca zostały rozegrane kwalifikacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w podnoszeniu ciężarów w których startowało dwóch zawodników UKS Atleta Ostrołęka.
Idź do oryginalnego materiału