Urzędnicy apelują o ostrożność w upalne dni. Będzie więcej patroli straży miejskiej

radiogorzow.pl 1 dzień temu

Gorzowski magistrat apeluje do mieszkańców o rozwagę, ostrożność i zwracanie uwagi na osoby oraz zwierzęta, które mogą w upale potrzebować pomocy. Od dziś temperatury mają tylko rosnąć, dlatego urząd miasta zapowiedział też więcej patroli straży miejskiej.

Mówi rzecznik urzędu miasta Wiesław Ciepiela:

Urzędnicy apelują do mieszkańców o reagowanie na sytuacje mogące stanowić zagrożenie:

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia drugiego stopnia przed upałem dla części województw lubuskiego, dolnośląskiego i wielkopolskiego.

Idź do oryginalnego materiału