Blisko 300 zawodników reprezentujących aż 74 kluby z całego kraju stanęło do rywalizacji podczas prestiżowych Walk Ligowych oraz Turnieju Pierwszego Kroku organizowanego pod szyldem federacji Super League Fights w Bieruniu. W tym niezwykle wymagającym i pełnym sportowych emocji turnieju, reprezentacja Łamatora Racibórz wywalczyła drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej.