Zakaz wstępu do lasu po nawałnicy. Przez miesiąc!

4 godzin temu
Zdjęcie: Fot. Grzegorz Ługawiak (Radio Poznań)


Zakaz wstępu do lasu po przejściu nawałnicy. Wprowadzono go we fragmentach kompleksów leśnych w okolicach wsi Młodzikówko i Sulęcinek, a także w kilku obszarach w okolicy wsi Murzynówko (pow. średzki).
Idź do oryginalnego materiału