Zakaz wstępu do lasu po nawałnicy. Przez miesiąc!
4 godzin temu
Zdjęcie: Fot. Grzegorz Ługawiak (Radio Poznań)
Zakaz wstępu do lasu po przejściu nawałnicy. Wprowadzono go we fragmentach kompleksów leśnych w okolicach wsi Młodzikówko i Sulęcinek, a także w kilku obszarach w okolicy wsi Murzynówko (pow. średzki).
- Strona główna
- Pogoda lokalna
- Zakaz wstępu do lasu po nawałnicy. Przez miesiąc!
Powiązane
Burze i ryzyko podtopień w całym regionie
1 godzina temu
PROŚBA O RACJONALNE KORZYSTANIE Z WODY
2 godzin temu
Polecane
Anita Włodarczyk i Paweł Fajdek najlepsi w Warszawie
1 godzina temu
Tokyo Marathon zwiększa limit uczestników do 40 tysięcy
1 godzina temu
Elżbieta Glinka mistrzynią Polski na 5 kilometrów
18 godzin temu
Triathlonowa elita w Gdańsku. Spektakularny triumf Polki!
19 godzin temu





![Woda wdzierała się do piwnic i garaży. Ulewa sparaliżowała część regionu [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/ulewa_skutki.png)










