Zmarzlik wygrał GP we Wrocławiu. Co ze zdrowiem Holdera?

radiogorzow.pl 2 dni temu

Bartosz Zmarzlik wygrał we Wrocławiu 5. rundę Grand Prix w walce o indywidualne mistrzostwo świata w jeździe na żużlu. Było to 30. zwycięstwo zawodnika w GP. Zawody opóźniły się o blisko trzy godziny z powodu opadów deszczu.

Piąte miejsce we Wrocławiu zajął Anders Thomsen ze Stali Gorzów. Niestety groźny upadek zaliczył Jack Holder, który po 7. biegu trafił do szpitala. uskarżał się na ból ręki i musiał zakończyć zawody. – Czekamy na informacje odnośnie jego stanu zdrowia – napisała na swoim facebookowym profilu Stal Gorzów.

Fot. T.Jocz

Idź do oryginalnego materiału