Kolejne ogólnopolskie medale koszykarek SP 4 Łomża

1 dzień temu

Dwa ogólnopolskie finały i dwa wielkie sukcesy koszykarek Szkoły Podstawowej nr 4 im. gen. Władysława Andersa w Łomży. Młodsza grupa łomżynianek została mistrzyniami kraju w koszykówce 3x3 dziewcząt, a starsze zawodniczki wywalczyły brązowy medal Ogólnopolskiego Finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej.
Idź do oryginalnego materiału