Młode gorzowianki mistrzyniami Polski w koszykówce trzy na trzy

1 dzień temu
Znakomite wiadomości napłynęły z Wysokiego Mazowieckiego. Reprezentacja SP nr 13 w Gorzowie, tworzona przez zawodniczki Enei AZS AJP, zdobyła złoty medal podczas ogólnopolskiego finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce 3x3. Zwycięstwo to jest równoznaczne z sięgnięciem po tytuł mistrzyń...
Idź do oryginalnego materiału