Zaproszenie na mecz o awans do I Ligi Badmintona
Zdjęcie: II Liga Badmintona w Bielsku-Białej - sportowe emocje już 14 grudnia!
W najbliższą niedzielę 10 maja zapraszamy wszystkich kibiców, zawodników, dzieci, rodziców, sympatyków badmintona i nie tylko na mecz II ligi badmintona, gdzie w meczach play-off o wejście do I Ligi rywalizować będzie drużyna BKB ARRena Park Bielsko-Biała.

1 miesiąc temu





![71. OKR w Ostrołęce dobiegł końca. Artyści z całego kraju zakończyli kilkudniowe zmagania [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/dsc05591.jpg)








![Ukraina pokonała naszych pogromców i wyrasta na rewelację Ligi Narodów [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MZ5IWXJW087BY-C461.jpg)

