Żółto-czerwona Narewka zaprasza! Wielki piknik i mecz Jagiellonii z reprezentacją regionu

2 godzin temu
Narewka w powiecie hajnowskim stanie się w tę sobotę (27.06) prawdziwą stolicą podlaskiego futbolu. Wszystko za sprawą wyjątkowego wydarzenia – „Pikniku z Jagą”, którego kulminacyjnym punktem będzie towarzyski mecz Jagiellonii Białystok z reprezentacją województwa podlaskiego. Ekstraklasa kontra podlaskie talenty

Głównym punktem sportowej soboty będzie zaplanowane na godzinę 17.00 starcie Jagiellonii z kadrą regionu. Trenerzy Artur Woroniecki i Michał Hryszko powołali 18 wyróżniających się zawodników m.in. z Wigier Suwałki, Olimpii Zambrów, KS Wasilków, Tura Bielsk Podlaski, Warmii Grajewo czy lokalnego KS Narewka. Dla graczy z III i IV ligi to życiowa szansa na pokazanie się na tle mistrzów kraju.

Dla Jagiellonii to nie tylko piknik ale i sprawdzian. Trener Adrian Siemieniec traktuje ten mecz jako pełnoprawną jednostkę treningową kończącą pierwszy tydzień przygotowań przed wyjazdem na obóz do Austrii. Szansę dostaną przede wszystkim młodzi zawodnicy walczący o miejsce w kadrze.

– Klub ma odpowiedzialność wobec lokalnej społeczności w całym województwie. To dobra okazja, żeby potraktować to jako element przygotowań, a przy okazji wyjść do ludzi – podkreśla trener Siemieniec.
Idź do oryginalnego materiału