Nie będzie choćby bonusu. Motor rozbity przez mistrza Polski

2 dni temu
Zdjęcie: Nie będzie nawet bonusu. Motor rozbity przez mistrza Polski


Mistrz Polski rozgromił wicemistrza. Żużlowcy Orlen Oil Motoru Lublin na wyjeździe z Pres Grupą Deweloperską Toruń w 9. kolejce Ekstraligi bardzo wysoko przegrali 29:61.

Nie udało im się choćby obronić punktu bonusowego, na który szansa była bardzo duża, bo w Lublinie Motor triumfował 56:34.

Lublinianie zaczęli źle. Już po pierwszym biegu przegrywali 1:5. Po czwartym wyścigu przewaga gospodarzy wzrosła do 10 punktów. I kiedy – po czterech remisach z rzędu w kolejnych gonitwach – wydawało się, iż Koziołki wróciły do gry, przyszły kolejne wyraźne porażki. Nie pomogła choćby niezła postawa Bartosza Zmarzlika. Torunianie byli zdecydowanie szybsi, a w Motorze zabrakło drugiego zawodnika, który mógłby poderwać zespół do walki.

RL / opr. ToMa

Fot. GC / archiwum

Idź do oryginalnego materiału