Przy kompleksie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubsku zakończono przebudowę boiska wielofunkcyjnego. Wartość inwestycji to blisko milion złotych. Otwarcie obiektu zaplanowano na czwartek, aby zainaugurować symbolicznie rozpoczęcie wakacji.
Boisko przystosowane jest do gry w koszykówkę, siatkówkę oraz mini piłkę nożną. – Kolejne miejsce do uprawiania aktywności fizycznej czeka na użytkowników. Zapraszamy dzieci i młodzież do wzięcia udziału w rozgrywkach i skorzystania z atrakcji, które przygotowaliśmy – mówi burmistrz Janusz Dudojć:
Początek czwartkowego wydarzenia godzina 13.00.

1 dzień temu

![UKS Atleta ma powody do radości. Sebastian i Szymon z rekordami [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/sport/2026/prez1.jpg)




![Sukces ostrołęckich ratowników wodnych. Medale i rekordy Polski na Pucharze Polski w Skierniewicach [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/sport/2026/0_img-20260620-wa0093.jpg)







